Dikey Paketleme Makinaları

2500 Revo / HVML

En Yüksek Kalitede Esnek ve Modüller Ambalaj Sistemi

REVO Form Doldurma Yapıştırma Makinesi ve bununla bağlantılı aşağı yönlü HVML Poşet Yapıştırma Makinesiyle, çok çeşitli poşet şekli elde edebi,lirsiniz. Form Doldurma Yapıştırma Makinenizi sürekli değişen piyasa taleplerine uyarlamak asgari çabayla her zaman mümkündür.

Poşetleri Form Doldurma Yapıştırma Makinesi şekillendirme tüpü aracılığıyla ya da doğrudan aşağı yönlü HVML Poşet Yapıştırma Makinesi üzerinde doldurma seçeneği mevcuttur. Bu da makine kombinasyonunun ürün özelliklerine göre ideal hale getirilmesine imkan vermektedir. Toz ürünler neredeyse hiç toz almadan paketlenebiliyor ve kırılgan ürünler doğrudan bir kantardan önceden hazırlanmış poşetlere dikkatlice yerleştirilebilir.

HVML Paketleme Makinası İçin Teknik Bilgiler
Paket genişliği dk/maks. 40-160 mm isteğe göre diğer ölçüler mevcuttur
Paket derinliği dk/maks. 30-140 mm isteğe göre diğer ölçüler mevcuttur
Paket yüksekliğidk/maks. 90-320 mm isteğe göre diğer ölçüler mevcuttur
Hız(tek veya çift döngü) 60 say/dk
Film Tipi Bütün ısıl filmler

Fonksiyon istasyonlarının sayısı ve tipi müşterinin özel uygulamasına bağlıdır. HVML Poşet Yapıştırma Makinesinin temel modeli bir poşet aktarım istasyonu, bir titreşim istasyonu ile poşetin tepesi için bir yapıştırma istasyonu ile teçhiz edilmiştir. 90° poşet tepesi katlama, 270° poşet tepesi katlama, poşet tepesi etiketleme, poşet yan tarafına etiket uygulamak, sıcak tutkalla yapıştırmak, kapamayı klipsle tutturmak (tel yada plastik klipsle) ile .çeşitli ürün dozaj ve besleme birimleri için başka istasyonlar mevcuttur.

Servo motorların kapsamlı kullanımı (gereken yerde) kurulum sürelerinin asgari düzeyde tutulmasına imkan verir. İlgili sistem kontrol parametresi renkli bir dokunmatik ekran vasıtasıyla her zaman erişilebilen bir endüstriyel PC üzerindeki münferit ürün kodlarında muhafaza edilir.. REVO Form Doldurma Yapıştırma Makinesi MMI olarak bir dokunmatik ekrana sahip bağımsız bir kumanda sistemiyle teçhiz edilmiştir.