Kapatma Makinaları

BREITNER Akıllı ve Çok Yönlü Kapatma Makinası Konseptleri Sunar.

Modern paketlemenin ihtiyaç çokluğu, modern kapatma makinalarının esnek ve çok yönlü olması yönünde yüksek bir talep doğurmaktadır.

İster plastik şişe, isterse cam kaplar veya bidonlar olsun, tüm değişik şekiller için vidalı, sprey pompalı, menteşeli veya sabunluk için kapaklar için BREITNER her zaman ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar.

BREITNER üretim ve hizmetlerinde hızlı ürün değişimleri, geniş çaplı uygulamalar ve düşük aşınmayla minimum bakım gereksinimi üzerine odaklanmıştır.

VS

Lineer kapatma makinaları 60 adet/dakikaya kadar hızlarda 20ml 'den 15 litreye kadar kaplara vidalı ve bastır-kapat tipi kapaklar için kapatma yapabilir.

VSP / VTR

Lineer kapatma makinaları 60 adet/dakikaya kadar hızlarda 20ml 'den 15 litreye kadar kaplara vidalı, bastır-kapat, sabunluk pompası, sprey pompası ve tetik pompası tipi kapaklar için kapatma yapabilir.

VSB

Lineer kapatma makinaları 30 adet/dakikaya kadar hızlarda 500ml 'den 40 litreye kadar kaplara vidalı ve bastır-kapat tipi kapaklar için kapatma yapabilir.

VSL

Sürekli lineer kapatma makinaları 40 adet/dakikaya kadar hızlarda 500ml 'den 40 litreye kadar kaplara vidalı ve bastır-kapat tipi kapaklar için kapatma yapabilir.

VRS / SRV

Sürekli rotatif kapatma makinaları 280 adet/dakikaya kadar hızlarda 20ml 'den 2 litreye kadar kaplara vidalı ve bastır-kapat tipi kapaklar için kapatma yapabilir.

SRT

Sürekli rotatif kapatma makinaları 180 adet/dakikaya kadar hızlarda 20ml 'den 2 litreye kadar kaplara vidalı, bastır-kapat, sabunluk pompası, sprey pompası ve tetik pompası tipi kapaklar için kapatma yapabilir.

DVM

Sürekli lineer kapatma makinaları 200 adet/dakikaya kadar hızlarda 50ml 'den 2 litreye kadar kaplara bastır-kapat tipi kapaklar için kapatma yapabilir.